Yasak Sakaryaspor’u da vurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan koronavirüs tedbirleri kapsamında 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı gelmişti. 81 ilin valiliğine gönderilen yasak Sakaryaspor’un gençlerine de vurdu. Koronavirüs salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni önlem planlarında 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkmasına yasak getirildi. Bu yasak sonrası gözler Sakaryaspor’un genç oyuncularına çevrilirken yeşil-siyahlı ekibimizden 10 genç isime de sokağa […]

 Yasak Sakaryaspor’u da vurdu

04.04.2020 - 15:32

Güncelleme : 04.04.2020 - 15:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan koronavirüs tedbirleri kapsamında 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı gelmişti. 81 ilin valiliğine gönderilen yasak Sakaryaspor’un gençlerine de vurdu.

Koronavirüs salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni önlem planlarında 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkmasına yasak getirildi. Bu yasak sonrası gözler Sakaryaspor’un genç oyuncularına çevrilirken yeşil-siyahlı ekibimizden 10 genç isime de sokağa çıkma yasağı gelmiş oldu.

10 FUTBOLCU

Yeşil-Siyahlılarda devre arası transfer döneminde kadroya katılan Hamza Özdemir’in yanı sıra yaş yasağına takılan oyuncular şöyle: Barış Uzun (19), Cem Sayar (19), Furkan Karabaş (19), Yusuf Kaan Kara (19), Ensar Kolat (19), Görkem Şimşek (20), Ahmet Furkan Özcan (20), Kaan Kırcı (18), Cihat Aktaş (19).

ÖZEL İZİN GÜNDEMDE

Sakaryaspor’da idmanların başlamasından sonra gençlerin idmana çıkabilmesi için yönetimin özel izin alması gerekecek.

GENÇLER TOPLAM 21 MAÇTA GÖREV ALDI

Sakaryaspor’da sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlerinde kalmak zorunda kalan gençlerin yeşil-siyahlılarda oynadıklarını toplam maç sayısı 21. Gençler arasında en çok maça çıkan isim ise 5 maç ile Hamza Özdemir olurken Hamza’yı 4’er maçla Ahmet Furkan Özcan ve Cihat Aktaş takip etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın